Rady ako pripraviť fondue a ďalšie

Fondue – jedlo, ktoré pozná málokto a jeho servírovanie tiež nie je príliš známe. Práve to by sme chceli zmeniť a oboznámiť vás aj s týmito vymoženosťami. Dôvod? Len na máloktorom jedle si pochutnáte tak, ako s kamarátmi alebo rodinou na fondue. Stačí iba rozdať príbor, zapáliť sviečku a už len postupne namáčať do kotlíku kúsky mäsa, pečivo alebo iné potraviny.

fooddrink.sk_tescoma_sk_01

Ak ste tomuto už podľahli, ste na správnej adrese. Internetový obchod Tescoma totiž pre vás pripravil kompletné fondue súpravy a dokonca aj jednotlivé náhradné diely – vidličky, gély, plynové horáky. V ponuke je nerezové fondue až pre 6 osôb, ktoré obsahuje taktiež štýlové príslušenstvo. Presne tým sa vyznačuje Fondue Siesta. Pre tých menších alebo pre maškrtníkov je v ponuke aj čokoládové fondue Gustito.

Dobré jedlo je vždy nutné patrične zapiť tekutinou a k spokojnosti by mali prispieť aj nové a štýlové hrnčeky. Záleží iba na vás, či si vyberiete sadu Allegro alebo Crema. Pitie kávy alebo čaju už nebude nikdy ako predtým. O to sa postará aj príjemný vzhľad hrnčekov, moderný tvar, jednoduché línie a pohodlné ušká na uchopenie.

fooddrink.sk_tescoma_sk_02

Samotnému podávaniu nápoju predchádza jeho dôkladná prípravu. Dobrú kávu alebo čaj by ste si nemohli vychutnať bez kvalitnej kanvice. Tie majú v domácnostiach nezastupiteľné miesto a sú neodmysliteľnou súčasťou kuchynských potrieb. Kanvice TEA TIME sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, navyše rukoväť je zhotovená z tepelne odolných materiálov – špeciálneho plastu alebo žiaruvzdorného silikónu. Tieto kanvice sú vhodne na každý typ sporáka, dokonca aj na indukčný. V prípade zakúpenie tohto tovaru dostanete naňho záruku 3 roky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *